Apranga su Jūsų įmonės logotipu – Jūsų prekinio ženklo reprezentacija!

Reprezentacinės aprangos dovanos klientams, laisvalaikio stiliaus uniformos su įmonės logotipu užima vis didesnę reikšmę įmonės įvaizdžio ir matomumo gerinimui. Bet, ar kada susimąstėte, kokios svarbios yra šių produktų detalės, kokybė ir komfortas dėvint? Jūsų ir mūsų bendras tikslas, kad drabužis būtų mėgstamas ir kuo dažniau nešiojamas, tokiu būdu Jūsų įmonės vardas bus matomas, o ne dulkės pamirštas spintoje. Individualaus užsakymo drabužis pritaikomas asmeniškai pagal Jūsų poreikius ir Jūsų prekinio ženklo, dėl nepriekaištingos kokybės yra dažniau ir ilgiau nešiojamas, matomas, taigi Jūsų investicijos į šiuos produktus bus panaudotos efektyviai ir tikslingai.

Galime pagaminti džemperius, marškinėlius, kelnes, kepures, movas, kojines su Jūsų įmonės logotipu ar kitą Jums pritaikytą aprangą pagal Jūsų poreikį ar dizainą. Esame lankstūs, tad prisitaikysime prie Jūsų poreikių.

Tad jeigu domina dovanos klientams ar darbuotojams, apranga personalui, reklaminiai rūbai (merch’as) ar apranga renginiams su Jūsų prekiniu ženklu, susisiekite – pasikalbėsime.