Šių internetinės parduotuvės puslapių turinys skirtas siekiant sužinoti bendrą informaciją ir tik asmeniniam naudojimui.

 

1. Autorių teisės

1.1. Autorių teisių ženklas © internetinės parduotuvės „www.chuwak.lt“ puslapiuose reiškia, jog autorių teisės galioja visuose puslapiuose. Tai galioja grafikams, tekstams bei visam kitam turiniui. Remiantis tarptautiniu autorių teisių įstatymu, visos autorių teisės yra saugomos nepaisant to, ar yra autorių teisių apsaugos žymuo.

2. Užsakymas

2.1. Norėdami užsisakyti prekę, spauskite Į KREPŠELĮ mygtuką, esantį šalia Jūsų žiūrimos prekės. Tuomet norėdami patekti į krepšelį spauskite krepšelio mygtuką esantį viršuje dešinėje. Norėdami pereiti prie mokėjimo spauskite APSIPIRKIMAS ir sekite tolimesnius nurodymus.

3. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

3.1. Visos kainos nurodytos eurais. Pardavėjas neatsako už valiuotos kursą ar jo pokyčius, įvykdytus  Pirkėjo vietos banko, eurų keitimo į Pirkėjo vietinę valiutą metu.

3.2. Kredito/debeto kortelių mokėjimai valdomi per MyPos. MyPos apdoroja daugybę įvairių verslo mokėjimų kiekvieną dieną ir atlieka tai saugiai bei greitai.

3.3. Mokėjimai taip pat priimami, apmokėjimą už prekes atliekant paprastu bankiniu pavedimu į Swedbank. 

3.4. Apmokėti už prekes galite grynaisiais kurjeriui pristačius prekes į namus. Paslauga apmokestinama papildomai.

3.5. Neapmokėjus užsakymo per 24 valandas, užsakymas anuliuojamas.

4. Pristatymo būdai ir terminai

4.1. Visos prekės bus pristatytos DPD/Omniva kurjerių, siunčiant į pasirinktus paštomatus arba nurodytu adresu, arba per vietos paštą tiesiogiai, Pirkėjo nurodytu pristatymo adresu.

4.2. Pristatymo laikas yra nuo 1 iki 14 darbo dienų Europoje ir nuo 6 iki 15 darbo dienų už Europos ribų, priklausomai nuo to, kada Jūsų užsakymas bus priimtas bei į kurią šalį bus siunčiama prekė. Pirkėjas gaus užsakymo patvirtinimą į savo elektroninį paštą. Prekės pristatomos visomis darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus valstybines nedarbo dienas), pristatymo laikas – nuo 08.00 iki 17.00 val. Jeigu pristatymas Pirkėjo nurodytu adresu bus nesėkmingas, siuntinys bus grąžintas į Pardavėjo Logistikos Centrą (pardavėjas negrąžina pakavimo išlaidų mokesčio).

4.3. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų bei nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti su juo prekių pristatymo klausimus.

4.4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo rekomendacinių terminų pažeidimą, taip pat jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4.5. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Siuntos perdavimo – priėmimo dokumente patvirtinama, kad siunta  perduota tinkamos būklės.

4.6. Kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties (jeigu prekė neturi defektų bei nėra sugadinta transportavimo metu), jam tenka apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtų pinigų. Jeigu išskaičiuota suma nepadengia viso Pardavėjo reikalavimo, t. y. Pardavėjo patirtos prekių grąžinimo išlaidos viršija grąžinamos(ų) prekės(-ių) vertę, Pirkėjas įsipareigoja per 14 dienų sumokėti Pardavėjui likusią sumą.

5. Prekių kokybės garantija

5.1. Prie kiekvienos „www.chuwak.lt“ parduodamos prekės yra jos aprašymas, kuriame nurodytos tos prekės savybės

5.2. Pirkėjas supranta, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali ne visiškai atitikti realų prekių dydį, formą ir spalvą dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už neatitikimus neatsako.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1. Pirkėjas, grąžinęs nenaudotą prekę per 14 dienų nuo apmokėjimo, atgauna visą sumokėtą sumą. Pinigai už prekę grąžinami  į Pirkėjo nurodytą sąskaitą per 7 – 14 dienų nuo tada, kai grąžinama prekė pasiekia Pardavėją. Prašome grąžinti prekę jos originaliame įpakavime, su gautu siuntos lipduku ir užpildyta prekių grąžinimo/keitimo forma. Prekė turi būti:

6.1.1. pirkėjo nesugadinta;

6.1.2. nepraradusi prekinės išvaizdos (neištepta, nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai ir pan.);

6.1.3. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

6.2. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

6.3. Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats nurodytu kontaktuose adresu.

6.4. Tuo atveju, kai prekė grąžinama be priežasties, nesant defektų, Pirkėjui pasinaudojus Pirkėjo teise atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo arba užsakymo pateikimo, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.